Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

AKTUALNOŚCI

W dniach 13-14.09.2018 r. Kierownik Laboratorium IT Adam Chojnowski uczestniczył w Warszawie  w Centrum Konferencyjnym Sound Garden na dwudniowej konferencji SECURITY CASE STUDY 2018 – dotyczącej bezpieczeństwa informatycznego. Konferencja SECURITY CASE STUDY bardzo szybko zyskała uznanie specjalistów branży jako źródło wiedzy, okazja do rozwinięcia umiejętności, wymiany doświadczeń i spotkania światowych specjalistów bezpieczeństwa IT. Konferencja premiowana jest 13 punktami CPE.


W dniach : 7-9.IX.2018 w Tykocinie Prezes Zarządu Andrzej Samborski oraz Kierownik Laboratorium IT Adam Chojnowski uczestniczyli w corocznym zjeździe Zarządu i Członków Polskiego Towarzystwa Informatycznego – Oddział Podlaski. W bieżącym roku w części merytorycznej zjazd poświęcony był trzem tematom : wciąż aktualnej tematyce RODO, zastosowania bezzałogowych systemów latających do pozyskiwania danych fotogrametrycznych oraz wdrażania projektów IT w instytucjach publicznych – na podstawie doświadczeń kierowników projektów informatycznych. Zjazd był również okazją do wymiany doświadczeń zawodowych informatyków PTI zrzeszonych  w oddziale podlaskim.


Listopad 2017 roku –  Roterdam w Holandii, EuroRMA brało udział  w dwutygodniowym szkoleniu  DIJ. EuroRMA otrzymała  stosowne uprawnienia  w zakresie pilotażu i serwisu dronów na Polskę, potentata światowego firmy DIJ.

Pliki do pobrania:

pdfConsumer Product Training Schedule_Netherlands

 


W dniach 18-21 X w Hong Kongu odbywają się tegoroczne targi produktów elektronicznych, w skład których wchodzą m.in: części do telefonów GSM, tabletów, RTV/AGD, narzędzia serwisowe, głośniki bluetooth, powerbanki, drony, modele RC i wiele innych. Nasza obecność na targach z pewnością nie jest przypadkowa. Już niedługo podpisujemy nowe kontrakty handlowe, a co się z tym wiąże będziemy posiadać więcej nowości specjalnie dla Was.

Przy okazji odwiedziliśmy dotychczasowych dostawców i udało się nam po negocjować jeszcze lepsze ceny ! 🙂

Szczegóły i nowe produkty już niebawem

Poniżej przedstawiamy małą fotorelację z targów.

Do usłyszenia.


W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w targach elektronicznych, zorganizowanych w Berlinie.

Była to wyśmienita okazja do poznania nowych trendów z elektroniki użytkowej a także nawiązania nowych relacji handlowych.

Nowe kontrakty handlowe zostały podpisane i zaowocują nowymi produktami w naszej ofercie ! 🙂

Więcej szczegółów już niebawem 🙂

Na fot1 od lewej Besty Chen oraz Łukasz Lamprycht

Zapraszamy