Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

DZIAŁ GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

Od czerwca 2018 roku w naszej firmie uruchomiliśmy dział grafiki komputerowej, gdzie świadczymy usługi maszynami graficznymi m.in. ploterem GALAXY UD3212LD, laminatorem BU-1600E Warm, trymerem oraz innych. Seria Galaxy – to profesjonalne, wielkoformatowe urządzenia drukujące dedykowane dla firm o średnim lub dużym zapotrzebowaniu na wydruki o wysokiej jakości, w ekspozycjach zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki zastosowaniu głowic drukujących systemem zmiennej kropli oraz dużej szerokości zadruku, jest idealnym rozwiązaniem dla realizacji zleceń wielkiego formatu z zachowaniem bardzo wysokiej jakości. Wbudowane systemy podawania oraz odbierania mediów dają możliwość zastosowania mediów o szerokościach 258 cm, przy zachowaniu stałych parametrów podawania materiału pod głowicą drukującą. Ploter wyposażony jest w 2 głowice drukujące Epson DX-5 przystosowane do druku atramentami eco-solventowymi. Istnieje możliwość skonfigurowania urządzenia tylko z jedną głowicą DX-5. Galaxy UD 2512LA posiada trójelementowy system grzejny. W standardzie znajduje się również system dosuszania wentylatorami. Ploter ten umożliwia wydruk 4 kolorami: Cyan, Magenta, Yellow, Black.

Oprogramowanie

Profesjonalne i proste w obsłudze oprogramowanie dołączone do plotera to Photo Print Edition 10.0, które posiada między innymi funkcje: nesting (opcja pozwalająca na umieszczenie kilku prac na jednym obszarze wydruku) i tilling (automatyczne dzielenie dużej pracy na panele odpowiadające szerokości zadruku) oraz wiele innych, przydatnych do przygotowania wydruku. W celu zwiększenia produktywności maszyny zastosowano funkcję SMART PRINT – funkcja opuszczania białej przestrzeni, natomiast w celu wyeliminowania „bandingu” (paskowania), zastosowano innowacyjny system rozproszenia krawędzi (druk falą lub mgłą).

Ploter GALAXY UD3212LD

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Usługi ploterem solwentowym, wielkoformatowym:

 • wydruki z materiałów powierzonych lub własnych,
 • system kolorów CMYK,
 • banery reklamowe,
 • druki o dużych formatach,
 • wydruki o wysokiej jakości i dużym formacie do bilbordów reklamowych,
 • pliki do wydruków w formacie graficzne JPG, TIFF, JPEG, PDF,
 • wydruki na folii samoprzylepnej, papier fotograficzny i inne,
 • rozdzielczość druku min. 240 dpi,
 • możliwość realizacji dużych serii zamówień.

LAMINARKA BU-1600E Warm

2

 • laminator na gorąco lub zimno,
 • szerokość laminowania 160 cm,
 • regulowana prędkości i temperatura procesu laminowania,
 • duży stół do laminowania do 350 cm
 • stół z podajnikiem i trymerem do 260 cm

Laminator to wydajny wielkoformatowy laminator rolkowy z przyjazną dla użytkownika pełną kontrolą elektroniczną. Maksymalna szerokość folii do laminowania wynosi 1640 mm, a maksymalna szerokość dokładnego materiału 1700 mm. Laminator ma w pełni automatyczną regulację prasy i jest przeznaczony do łatwego nakładania materiałów samoprzylepnych na materiałach biurowych do 40 mm. Praktyczne prowadzenie materiału, wiele opcji ustawień i zmienna prędkość z 14 krokami do 8 m / min. czyni ten laminator uniwersalnym rozwiązaniem do wykańczania i zabezpieczania atramentów, zdjęć, kolaży, dzieł sztuki i wielu innych. Rolki laminujące są wykonane z gumy silikonowej i można ją podgrzać w temperaturze 50 ° C. Laminator może być idealnym rozwiązaniem do profesjonalnego wykończenia, zarówno do prostego laminowania, jak i do dwustronnego. Laminator jest wyposażony w 5 osi.
Kontakt: drukarnia@amtradex.pl